Дитячо - юнацька футбольна ліга України

ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА ФУТБОЛЬНА ЛІГА УКРАЇНИ: ОКРЕСЛЕНО КОНТУРИ СЕЗОНУ-2020/2021.

Начальник відділу дитячо-юнацького футболу УАФ Валерій Золотухін привітав усіх гостей та подякував, що в такий складний час представники клубів знайшли можливість прибути до Української асоціації футболу.

Нарада розпочалася хвилиною мовчання, якою присутні вшанували пам’ять знакової особистості українського футболу — Юрія Дячука-Ставицького, який нещодавно пішов із життя.

Перший віце-президент УАФ Вадим Костюченко наголосив на тому, що зараз в Україні складна епідеміологічна ситуація, викликана COVID-19, але, відреагувавши вчасно й припинивши всі дитячо-юнацькі змагання, ми маємо надію на те, що наступний сезон у секторі наймасовішого футболу розпочнеться із дотриманням запланованого графіка вже у вересні поточного року, звичайно, якщо не буде ніяких ускладнень у нашій державі, викликаних коронавірусом. І розпочнуться змагання у трьох лігах, а саме — в Еліт-лізі, вищій та першій лігах чемпіонату України серед команд дитячо-юнацьких спортивних закладів.

Президент Дитячо-юнацької футбольної ліги України Віталій Борт також, незважаючи на всі складності, сподівається на позитив у цій ситуації. Він наголосив на тому, що Еліт-лізі з наступного сезону — бути!

Згодом присутнім було представлено новий формат чемпіонату та регламент змагань.

Чемпіонат України з футболу серед дитячо-юнацьких спортивних закладів сезону-2020/2021 планується провести у трьох лігах, які будуть сформовані за підсумками клубного заліку сезону-2019/2020. Це:

Еліт-ліга — 24 клуби (U-14, U-15, U-16, U-17): чотири групи за територіальним принципом;

вища ліга — 40 клубів (U-14, U-15, U-16, U-17): чотири групи за територіальним принципом;

перша ліга — 80 клубів (U-15, U-17): вісім груп за територіальним принципом.

Також учасниками наради було розглянуто орієнтовний склад команд Еліт-ліги сезону-2020/2021 (чотири вікові групи), усього чотири групи по шість команд.

Група 1

 1. «Атлет» (Київ)
 2. ОК ім. Піддубного (Київ)
 3. «Зміна-Оболонь» (Київ)
 4. «Прем'єр-Нива» (Вінниця)
 5. ВОДЮСШ (Вінниця)
 6. ДЮСШ-26 (Київ)

Група 2

 1. «Шахтар» (Донецьк)
 2. «Динамо» (Київ)
 3. УФК (Дніпро)
 4. «Чорноморець» (Одеса)
 5. «УФК-Олімпік» (Харків)
 6. «Олександрія-Аметист» (Олександрія)

Група 3

 1. ДЮСШ-11 «Чорноморець» (Одеса)
 2. ФК «Маріуполь» (Маріуполь)
 3. ДЮСШ «Металург» (Запоріжжя)
 4. «Інтер» (Дніпро)
 5. «Дніпро» (Дніпро)
 6. ДЮФШ ФК «Миколаїв» (Миколаїв)

Група 4

 1. «Карпати» (Львів)
 2. «УФК-Карпати» (Львів)
 3. ФК «Львів» (Львів)
 4. «ВІК-Волинь» (Володимир-Волинський)
 5. «Волинь» (Луцьк)
 6. МФА (Мукачево)

Підбиваючи підсумки зібрання, усі учасники робочої групи висловили надію на те, що Еліт-ліга стартує за графіком, і дитячий футбол в Україні повернеться до свого звичайного стану.

Помер відомий футбольний тренер Юрій Дячук-Ставицький.

orig 492502

Колектив Дитячо - юнацької футбольної ліги України та виконавчий комітет ДЮФЛУ з глибоким сумом сприйняв звістку, про смерть на 74 - році життя Заслуженого тренера України, члена Виконавчого комітету ГС "ДЮФЛУ" Юрія Михайловича Дячука - Ставицького.

Перестало битися серце чудової людини та справжнього професіонала. Юрій Михайлович залишиться в нашій пам' яті чесною, порядною, щирою та доброю людиною.

 Футбольна родина глибоко сумує з приводу тяжкої втрати та висловлює свої співчуття рідним та близьким покійного.    

ДЮФЛ ПРОПОНУЄ УАФ ЗАТВЕРДИТИ ДОСТРОКОВЕ ЗАВЕРШЕННЯ ЧЕМПІОНАТУ

Сьогодні в Будинку футболу відбулося засідання робочої групи щодо можливого продовження або зупинки чемпіонату України у змаганнях ДЮФЛ у зв'язку із ситуацією з поширенням COVID-19.

У роботі зібрання взяли участь перший віце-президент УАФ Вадим Костюченко, президент ДЮФЛУ Віталій Борт, перший віце-президент ДЮФЛУ Станіслав Кочубинський, виконавчий директор ДЮФЛУ Юрій Жабинський, віце-президент ДЮФЛУ Валерій Золотухін, директор дитячої академії «Динамо» Олександр Іщенко та наставник академії «Шахтаря» Ігор Леонов.

Враховуючи призупинку всіх спортивних змагань на території України й карантинні заходи, які були застосовані Кабінетом Міністрів України в рамках боротьби з поширенням коронавірусу, розглядалося питання доцільності продовження чемпіонату України в ДЮФЛ у сезоні-2019/2020. Перший віце-президент УАФ Вадим Костюченко повідомив присутнім, що керівництво асоціації проводить регулярні консультації з Міністерством охорони здоров'я та Міністерством освіти і науки України, тому, враховуючи ситуацію, вніс пропозицію не поновлювати чемпіонат України в ДЮФЛ.

«Без сумніву, під час пандемії і карантину ми не маємо права ризикувати здоров'ям дітей. Тому, керуючись підсумками переговорів з міністерствами, ми не можемо продовжувати чемпіонат України в ДЮФЛ, до закінчення якого командам залишилось провести сім турів. Ми приймаємо таке рішення, враховуючи недавній досвід таких країн, як Португалія та Італія, які теж не будуть поновлювати футбольні сезони в дитячих лігах. Крім того, до 1 вересня відкладаються всі матчі національних юнацьких збірних України. Але, якщо ситуація з пандемією COVID-19 покращиться, ми зможемо розглянути можливість у вересні розпочати новий футбольний сезон у дитячо-юнацькому футболі», — наголосив Вадим Костюченко.

Усі результати, які були зафіксовані в турнірних таблицях чемпіонату ДЮФЛУ на момент зупинки змагань, залишаються незмінними й заморожуються. Призери та команди, які залишають чемпіонат, у цьому сезоні, враховуючи ситуацію, визначатися не будуть.

Рішення робочої групи щодо зупинки чемпіонату України в ДЮФЛ найближчим часом розгляне Виконком ДЮФЛУ, після чого воно набере офіційного статусу.

Джерело : https://uaf.ua/article/39244

Ukrainian English French German Italian Russian Spanish

Огляд матчів

дк 5